بنابراین استاد بزرگوار عمدتا پاسدار اسلام بودو هوشیار در برابر اسلام. یادم نمی رود یک کتابی را ایشان شنیده بوده که این کتاب منتشر شده (من اسم آن کتاب را نیم برم چون ترویج از یک کتاب باطل است) ایشان می گفت که این کتاب را از هر جا که هست برای من پیدا کنید ما مامور شدیم برای اینکه بگردیم و این کتاب را پیدا کنیم. گشتیم و بالاخره یک نسخه پیدا کردیم آن نسخه ای که به دست ما رسید منحصر به فرد بود، 400 صفحه بود. من با زحمت زیادی دو نسخه فتوکپی از آن گرفتم و یک نسخه خدمت ایشان بردم و یک نسخه پیش خود من ماند. شاید بیست روز بیشتر نگذشت، ایشان فرمودند با این کتاب چه کردی؟ گفتم : من هنوز گذاشته ام ان شاء الله وقت کنم مطالعه کنم. بعد دیدم ایشان تمام این کتاب را خوانده فصل به فصلش را تحلیل کرده، نقطه های ضعفش را درآورده و در حدود سیصد و پنجاه مورد علیه اسلام به نام اسلام نوشته شده بود یعنی کتابی که به عنوان یک بحث تاریخی درباره اسلام بود و دقیقا می خواست بگوید این کتاب کتاب اسلامی است بیش از سیصد مورد ایشان در این کتابی که به نام اسلام نوشته شده بود بر علیه اسلام مطلب داشت، نقد کردند و این هوشیاری و این حضور همیشه در صحنه علمی و دفاع فکری از اسلام، بسیار محترم است.

منبع: motaharimuseum.irادامه مطلب
 

ارسال توسط Reza Akbarian Shurkaei
مرتبه
تاريخ : سه شنبه 20 فروردین 1392 

تا سال 49 و 50 خیلی مسائل انحرافی در محیط مبارزه  به چشم نمی خورد. وقتی که منافقین دستشان را رو کردند و نوشته های ایدئولوژیک آنها کم کم پخش شد آقای مطهری بیش از همه حساسیت نشان داد چون من به یاد دارم که در سال 51 تلاش فراوانی شد که امام را وارد کنند که این حرکت جوانها را تایید کنند که به نام « مجاهدین » و ... بودند اما امام سخت ابا کردند و یک بار کتابهای مجاهدین را خوانده بودند و گفته بودند اینها همان حرفهای لنین و ارانی است پس حرفهای شما کدام است؟ مرحوم مطهری در معرفی اینها به امام نقش داشتند و خودشان آنقدر حساسیت نشان دادند تا عملا کنار کشیدند و آنوقت مجاهدین ایشان را متهم کردند به اینکه سازشکارند و اهل مبارزه نیستند و حال اینکه کنار کشیدن ایشان حساسیت ایشان را نشان می داد و موثر و مفید هم واقع شد و ایشان در آن موقع کار ایدئولوژیکشان را زیاد کردند

و اثرش این بود که در سه چهار سال بعد حقانیت حرکت ایشان روشن شد و حرکت صحیح اسلامی دوباره از سال 54 رو به رشد رفت و کم کم خط امام تبلور یافت.

منبع: motaharimuseum.irادامه مطلب
 

ارسال توسط Reza Akbarian Shurkaei
مرتبه
تاريخ : سه شنبه 20 فروردین 1392 

ایشان هنگامی که به مشهد آمدند گاهی اوقات به منزل ما وارد می شدند البته ایشان در مشهد آشنا داشتند و جا و مکان هم داشتند منتهی به خاطر علاقه ای که من به ایشان داشتم و خودشان هم این علاقه را می دانستند مستقیما به منزل ما می آمدند.اطاقی که ایشان شبها می خوابیدند با یک در فاصله داشت با اطاقی که من شب می خوابیدم ایشان همیشه وقت خواب مقید بود به خواندن قرآن نیمه شب، صدای ایشان را شنیدم که در هنگام تهجد و نماز شب خواندن گریه می کردند. البته نماز شب خوان زیاد داریم. اما نماز شب خوانی که در آن نیمه شب با آن حال اشک بریزد و گریه کند کم داریم. بعدها از دوستان قدیمی ایشان مثل آقای منتظری و دیگران شنیدیم که ایشان از همان زمان طلبگی هم نماز شب می خوانده و اهل تهجد بوده اند.

منبع: motaharimuseum.irادامه مطلب
 

ارسال توسط Reza Akbarian Shurkaei
مرتبه
تاريخ : سه شنبه 20 فروردین 1392 

نفر اول : مبلغ (8/000/000) ریال + لوح تقدیر + تندیس جشنواره

نفر دوم : مبلغ (7/500/000) ریال + لوح تقدیر + تندیس جشنواره

نفر سوم : مبلغ (7/000/000) ریال + لوح تقدیر + تندیس جشنواره

نفر چهارم : مبلغ (6/500/000) ریال + لوح تقدیر

نفر پنجم : مبلغ  (6/000/000) ریال + لوح تقدیر

نفر ششم : مبلغ (5/500/000) ریال + لوح تقدير

نفرهفتم: مبلغ (5/000/000) ریال + لوح تقدیر

نفر هشتم: مبلغ (4/500/000) ریال + لوح تقدیر

نفر نهم: مبلغ (4/000/000) ریال + لوح تقدیر
نفر دهم : مبلغ (000/500/3) ریال + لوح تقدیر

تذکر مهم : اختصاص جوایز به نفرات برگزیده منوط به احراز حد نصاب امتیاز مربوط به هر رتبه می باشد که توسط هیات داوران جشنواره معین و معیار گزاری می شود .ادامه مطلب
 

ارسال توسط Reza Akbarian Shurkaei
مرتبه
تاريخ : سه شنبه 20 فروردین 1392 

به دلیل حجم بالای وبلاگ های شرکت کننده در مسابقه، داوری وبلاگ ها در دو مرحله انجام میگیرد.در مرحله اول کلیه وبلاگ ها به صورت کلی بررسی شده و وبلاگ هایی که هر یک از قوانین مسابقه را نقض کرده یا رعایت نکرده باشند از دور مسابقه حذف میشوند و در دور دوم وبلاگ های باقیمانده بر اساس معیار های داوری امتیازدهی و رتبه بندی میشوند .

مهمترین معیارهای داوری
* ارتباط موضوعی محتوای ارائه شده با موضوع های مسابقه
* ذکر منبع برای هر مطلب
* بکار گیری شیوه های نوین اطلاع رسانی اعم از فید و اسکریپ های مورد نیاز
* بروز رسانی مستمر و منظم
* معرفی لینک های مرتبط با موضوع وبلاگ
* تعامل با دیگران

لطفا به ادامه مطلب بروید...>>ادامه مطلب
 

ارسال توسط Reza Akbarian Shurkaei
مرتبه
تاريخ : سه شنبه 20 فروردین 1392 

وبلاگ نویسی  شامل سایت و یا وبلاگ هایی که حول محور آثار و یا شخصیت استاد شهید مرتضی مطهری تهیه و ارایه می گردد، این سایت و یا وبلاگ ها می توانند در زمینه های علمی، ادبی و هنری مطالب خویش را تهیه و تولید نمایند .
       چند نكته:
1.    تمامي آثار ارسالي بايد در قالب سايت‌ و يا وبلاگ باشند.
2.    سایتها یا وبلاگ های متقاضی شرکت در جشنواره اگر به صورت اختصاصی در مورد شهید مطهری طراحی نگردیده اند می بایست دارای حداقل پنج پست حول موضوعات جشنواره باشند.
ذکر منابع ومأخذ در تهیه مقالات درج شده در سایت ها و وبلاگ ها الزامی است .

3.    ذکر منابع ومأخذ در تهیه مقالات درج شده در سایت ها و وبلاگ ها الزامی است

لطفا به ادامه مطلب برید...>>ادامه مطلب
 

ارسال توسط Reza Akbarian Shurkaei
(تعداد کل صفحات:13)      [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [>]  

آرشيو مطالب
پيوند ها
پشتیبانی

راسخون

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ